Remonts, kameru līmēšana un RDSD megaieteikums.

Remontā visbriesmīgākā daļa ir griestu slīpēšana, sevišķi, ja špaktelējis nepraša(es). Šodien 4 stundas jau slīpēju, starpā skatoties EČ vieglatlētikā, bet vēl pāris vietas jāpāršpaktelē un jānoslīpē.

Šodien, ar 4. piegājienu beidzot salīmēju kameru, izrādās, tajā bija veseli 2 caurumi, un nu man ir 3 jauni ieteikumi citiem no savas pieredzes:

  1. nelīmējiet kameru ar superlīmi, tas nav drošs “pasākums”
  2. veloveikalos nopērkamais bicycle repair kit, ražots Taivānā(Ķīnas Republika), ir jau drošāks līdzeklis, bet var nesanākt pielīmēt. Galvenais ir kārtīgi noslīpēt kameras bojāto vietu, un ielāpu līmēt tikai tad, kad līme ir nožuvusi, 25 grādu karstumā tas notiek ļoti strauji. Ielāpa vietu uz 15 minūtēm saspiedu zem gultas kājas, un beidzot bija rezultāts. 🙂
  3. benzīntankā nopērkamās avārijas putas labāk nelietot, ja vien nav izcili tāls gabals līdz mājām vai veloveikalam. Riepa visa piecūkota ar kko lipīgu + kamera visticamāk metama miskastē. Un kamera pa nakti nosēžas tā vai tā.

Rīgas domes satiksmes departaments nofilmējis 9 ieteikumus velobraucējiem, no kuriem man visvairāk patika šis: http://www.tvnet.lv/online_tv/6000 Interesanti, pēc kā es izskatītos, ja, braucot pa A.Čaka ielu, katram gājējam 6 reizes notrinkšķinātu zvaniņu? 🙂

Šis ieraksts tika publicēts Dzīve. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s